Úvodní rozcestník

Milí přátelé, krajani, horalové! Vyrazili jste po žluté a to jste udělali dobře, protože tady nejčastěji objevíte něco nového něco překvapivého. Pokud jste tady úplně poprvé, pak je pro vás možná překvapením sama osoba profesora Lasovského. V takovém případě rozhodně nevynechejte úvodní slovo, ve kterém získáte alespoň základní informace o této nepřehlédnutelné postavě Vysokých Tater.

Červená cesta vás provede životem a dílem našeho tatranského velikána nahlédnutím do jeho rodinného alba.
Na zelené cestě cestě se můžete seznámit s Tatrami, jaké pamatuje ještě sám pan profesor a podívat se do časů, kdy turistika byla věcí pro pár bohatých nadšenců.
Modrá cesta vede až na vrchol. Pokud se doklikáte až sem, zasloužíte si zápis do vrcholové knihy. Podělte se ostatními o své pocity!

Informace o nositelích odkazu pana profesora a tvůrcích těchto stránek jsou tady.

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE, PROF. LASOVSKÝ SE VYJADŘUJE K SOUČASNÉ KATASTROFĚ Pro nás všechny, zanícené Tatrochody, byl 19.listopad něčím takovým jako pro Američany 11.září, či pro Grebeňovy předchůdce 17.listopad (i když tady to srovnání asi kulhá)...

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE, PRUDCE AKTUALIZOVÁNO, VÁNOCE 2004!
Na tomto místě jsme po celý rok odkazovali na informace o Vánocích. No a vidíte, začínáme být opět aktuální. Stejně jako hodiny, které stojí, ukazují dvakrát denně přesný čas, stejně i my jsme jednou do roka skutečně aktuální. A proto si nenechte ujít upravdu aktualizované vánoční fotografie, které velmi úzce souvisí s géniem našeho obdivovaného velikána prof. Lasovského. VÁNOCE 2003

[CNW:Counter]